Z Biletem

Informacje dla Organizatorów i Operatorów Publicznego Transportu Zbiorowego

System zbiletem.pl jest nowoczesnym kanałem sprzedaży biletów okresowych dla Organizatorów i Operatorów publicznego transportu zbiorowego. Zarówno dla małych gmin, jak i dużych aglomeracji.

Dzięki uruchomieniu sprzedaży swoich biletów okresowych na platformie zbiletem.pl, Organizator lub Operator zyskuje bezobsługowy punkt sprzedaży biletów w każdym domu w którym znajduje się komputer z dostępem do Internetu. Państwa pasażerowie mają więc stały dostęp do oferty, i mogą kupować bilety 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Technologia wykorzystywana w Systemie zbiletem.pl zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji i zabezpieczenia biletu, i umożliwia 100% weryfikację każdego biletu.

Przejrzysty system raportowania i podglądu operacji zapewnia wygodne rozliczenie sprzedaży między operatorem Systemu zbiletem.pl a gminą lub Operatorem. System jest też dla Państwa źródłem niezbędnych statystyk, umożliwiających między innymi prowadzenie rozliczeń między gminami.

Jesteśmy dla Państwa partnerem z którym współpraca opiera się na dobrze znanym modelu współpracy z tradycyjnymi kioskami. Różnica polega na tym, iż zbiletem.pl jest ultranowoczesnym kioskiem, który odpowiada na potrzeby dzisiejszego klienta – pasażera.

System zbiletem.pl jest również tańszym kanałem sprzedaży dla gminy, ponieważ nie wiąże się z zakupem czy utrzymaniem żadnej infrastruktury. Uruchomienie sprzedaży Państwa biletów w portalu zbiletem.pl jest zupełnie darmowe i nie wymaga żadnych inwestycji.

Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej na temat możliwości rozpoczęcia sprzedaży Państwa biletów na platformie zbiletem.pl, zapraszamy do kontaktu na adres info@zbiletem.pl.